Kurumsal/ Hakkımızda
ELC ALÜMİNYUM SAN. TİC. ve A.Ş. metal üretim ve işlemedeki 40 yıllık tecrübesini alüminyum profil üretimine aktarmak amacıyla 2016 yılında Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. 15.000 m² kapalı, toplamda 25.000 m² alanda 170 çalışanla faaliyet göstermektedir.
ELC ALÜMİNYUM 2 adet 6” lik ve yeni yatırımı olan  8'' lik Preslerimiz ile yıllık 12500 ton alüminyum profil üretim hacmine sahiptir. Yakın zamanda, yeni üretim tesisi ile tesislerimizde ürün gamını daha da genişletecektir.  Ayrıca müşterilerimize gerçekleştirmiş olduğumuz diğer bir yatırımımız Ahşap desen transfer hattı ile de hizmet vermekteyiz.

 
Mükemmel Müşteri Memnuniyeti (MMM) ilkesini benimsemiş olan ELC ALÜMİNYUM 'da beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız için, uzman teknik kadrosuyla, maksimum kalite anlayışının ve ilk kez kullanım ve ürün geliştirme çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Standart ve özel tasarım profil ihtiyaçlarının yanı sıra özellikle hassas toleranslar ve mekanik işlemli ürünlerle birlikte mamul-yarı mamul talepleri karşılanmaktadır. Yıllık 9600 ton Eloksal tesisi (8 Metreye kadar), yıllık 4400 ton elektrostatik Toz Boya tesisi (8 Metreye kadar) ve Polisaj, Satinaj üniteleriyle  “Mükemmel Kaliteli” çözümler sunuyoruz.
       
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
ELC ALÜMİNYUM Sanayi ve Ticaret A.Ş © 2016, Tüm Hakları saklıdır.